| тегло | 0,01 kg |
| мярка на резбата | 9 mm |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 1822 mm |
| дължина на кабела | 2317 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| само във връзка с | 0900097 |
| тегло | 0,245 kg |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |