| тегло | 0,005 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330857 |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина на кабела | 800 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма | права |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| необходими бройки | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | -90 kPA |
| Налягане до | 100 kPA |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 575 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| дължина | 575 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | покритие на педала от алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 420 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 270 mm |