| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 575 mm |
| дължина | 575 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |