| тегло | 0,005 kg |
| мярка на резбата | 20 mm |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| дължина на кабела | 800 mm |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 575 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 575 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 446 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |