| тегло | 0,005 kg |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,095 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 910 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,111 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина1/дължина2 | 570/178 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 245000 Pa] д |
| дължина на кабела | 735 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на горивото | бензин |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина1/дължина2 | 570/178 mm |
| дължина | 940 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| дължина на кабела | 898 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,052 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 565 mm |
| дължина | 230 mm |
| дължина | 755 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 230 mm |
| дължина | 565 mm |
| дължина | 755 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 14000 Pa] о |
| налягане | 247000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,066 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина 1 | 570 mm |
| дължина 2 | 178 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 905 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | син |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 820 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,052 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 650 mm |
| дължина | 25,59 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 650 mm |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | син |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| цвят | черен |
| форма | сгънат |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 620 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 665 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 820 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 625 mm |
| брой проводи | 4 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 625 mm |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 267 mm |
| брой на полюсите | 6 |
| вид на датчика | лостов датчик |
| вид на горивото | бензин |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой контакти | 6 |
| непрограмиран | |
| тегло | 0,066 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| брой контакти | 6 |
| непрограмиран | |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| брой контакти | 6 |
| непрограмиран | |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |