| тегло | 0,005 kg |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| дължина на кабела | 800 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550470 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 50000 Pa] о |
| налягане | 465000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| ограничение за производител | Bougicord |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 26 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 575 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 575 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | покритие на педала от алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| дължина на кабела | 640 mm |
| брой контакти | 4 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 446 mm |