| дължина на кабела | 686 mm |
| дължина | 660 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 730 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отзад |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| обща дължина | 725 mm |
| дължина на кабела | 900 mm |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,05 kg |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 320 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |