| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| цвят | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 920 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59507087 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| цвят | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,026 kg |
| необходими бройки | 1 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 936 mm |
| наличен MAPPкод |