| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| височина | 17 mm |
| за номер артикул | 330619 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | 3/8"-19BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 59,7 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 59,7 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 3/8"-19BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина на кабела | 1130 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| тегло | 0,106 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,522 kg |
| необходими бройки | 1 |