| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330100 |
| тегло | 0,01 kg |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | PT 3/8 |
| мярка на резбата | PT3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| тегло | 0,036 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 570 mm |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина на кабела | 920 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина на кабела | 920 mm |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| дължина на кабела | 920 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 900 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1,1 kОм |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 890 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1,1 kОм |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,136 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 570 mm |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,151 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,088 kg |
| необходими бройки | 1 |