| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| мярка на резбата | PT 1/8 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | жълт |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |