| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" B.S.P Taper |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | 3/8"-19BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | PT 3/8 |
| мярка на резбата | PT3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| мярка на резбата | 3/8"-19BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| тегло | 0,066 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 27 mm |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550525 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 318 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 790 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен плик |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 720 mm |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 355 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 830 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен плик |
| спецификация | DISCONTINUED |
| тегло | 0,546 kg |
| необходими бройки | 1 |