| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| дължина на кабела | 1420 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-761 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| тегло | 0,128 kg |
| необходими бройки | 1 |