| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330692 |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | пъхнат |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 840 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.032 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |