| за номер артикул | 330558 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | 20 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 700 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| диаметър на корпуса | 20 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 47 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| Диапазон на измерване от | 0 kPa |
| Диапазон на измерване до | 150 kPa |
| диапазон на измерване от | 0,5 V |
| Диапазон на измерване до | 4,45 V |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,036 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| присъединителна техника | screw M12x1,25 |
| тегло | 0,052 kg |
| за номер артикул | 550044 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| брой проводи | 1 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 150000 Pa] д |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,1401 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,054 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| тегло | 0,034 kg |
| необходими бройки | 1 |