| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 80 mm |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-761 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,054 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| тегло | 0,034 kg |
| необходими бройки | 1 |