| за номер артикул | 330138 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цветна маркировка | черен |
| размер на ключ | 21 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| IDизпълнение на щекера | Black Plug |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 0.044 kg |
| съпротивление | 230 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 0.044 kg |
| съпротивление | 230 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 0.044 kg |
| съпротивление | 230 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 0.044 kg |
| съпротивление | 230 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| за номер на производител | 6PT 009 109-221 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.012 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| номинално съпротивление (Ом) | 250 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| цвят на корпуса | сив |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 990000 Pa] д |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 250 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| номинално съпротивление (Ом) | 250 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| съпротивление | 250 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| цвят на корпуса | син |
| цвят | черен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 14900 Pa] о |
| налягане | 995000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,25 V |
| напрежение до | 4,75 V |
| алтернативен ремонтен комплект | 6PU 009 163-641 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 290 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със специфичен за автомобила адаптер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с техническа документация |
| съдържа повече артикули като ОЕкомплект (Art.Nr.) | 6PU 009 163-651 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 290 Ом |
| тегло | 0,052 kg |
| за номер артикул | 550044 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 990000 Pa] д |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 330 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| паспортно напрежение | 12 V |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |