| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,129 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,129 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,11 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 80 mm |