| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 17 |
| цветна маркировка | син |
| изпълнение на фасунката | flach |
| размер на ключ | 19 MM |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12 X 1,25 |
| тегло | 0,060 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| тегло | 0,11 kg |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| тегло | 0,11 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,09 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,129 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,129 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,11 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-761 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,096 kg |
| необходими бройки | 1 |