| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер на производител | 6PT 009 109-221 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.012 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,025 kg |
| височина | 47 mm |
| съпротивление | 650 Ом |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550631 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| Диапазон на измерване от | 0 kPa |
| Диапазон на измерване до | 150 kPa |
| диапазон на измерване от | 0,5 V |
| Диапазон на измерване до | 4,45 V |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,036 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| брой проводи | 1 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 150000 Pa] д |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър 1 | 90 mm |
| външна дължина | 95 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 6 |
| вид на експлоатация | електрически |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 445 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |