| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | червен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 MM |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12 X 1,25 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 990000 Pa] д |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| тегло | 0,060 kg |
| тегло | 0,166 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1206 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,105 kg |
| съпротивление | 250 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| цвят на корпуса | син |
| тегло | 0,04 kg |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 380 mm |
| дължина | 14,96 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,045 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| дължина | 300 mm |
| брой контакти | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 420 mm |
| дължина | 16,54 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| тегло | 0,036 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| тегло | 0,166 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 80 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 990000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 475 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 475 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой контакти | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 271 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 371 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| за номер артикул | 558087 |
| брой контакти | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-761 |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 445 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |