| за номер артикул | 330112 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| размер на ключ | 13 MM |
| брой контакти | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | червен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| тегло | 0,34 kg |
| тегло | 0,315 kg |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 961 Ом |
| съпротивление | 9852 Ом |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 961 Ом |
| съпротивление | 9852 Ом |
| тегло | 0,23 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 0,18 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 0,18 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| номер на артикул в чифта | J5011006 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| диаметър 1 | 90 mm |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| външна дължина | 95 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| дължина на кабела | 905 mm |
| тегло | 0,340 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 90 mm |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| външна дължина | 95 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| номер на артикул в чифта | J5021006 |
| тегло | 0,210 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | J5031006 |
| тегло | 0,390 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 1 |