| мярка на резбата | M16x1.5 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 17 |
| цветна маркировка | син |
| изпълнение на фасунката | flach |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSP Taper |
| размер на ключ | 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |