| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | червен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой контакти | 1 |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 1 |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 270 mm |
| дължина | 10,63 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 2150 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 80 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 4 |
| диаметър | 70 mm |
| тегло | 0,160 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,072 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,174 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| за номер артикул | 558087 |
| брой контакти | 5 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-761 |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |