| дължина на кабела | 730 mm |
| дължина на кабела | 706 mm |
| дължина на кабела | 825 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 730 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 460 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| за номер артикул | 558128 |
| брой контакти | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на полюсите | 5 |