| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 240 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| брой проводи | 2 |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |