| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330107 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| цвят | сив |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 240 mm |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| съпротивление | 550 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 540 Ом |
| дължина на кабела | 940 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Съпротивление от | 580 Ohm |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 510 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |