| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| цвят | сив |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина на кабела | 122 mm |
| дължина на кабела | 920 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-959 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 240 mm |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 74 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 510 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |