| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| съпротивление | 230 Ом |
| дължина на кабела | 430 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 32,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 230 |
| дължина на кабела | 430 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 430 mm |
| съпротивление | 250 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |