| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 3 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| брой контакти | 3 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 1 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| тегло | 0,083 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| съпротивление | 800 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 225 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| да се замени след км | 50000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | неотопляем |
| изпускателна система | пред катализатор |
| брой на полюсите | 1 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 1 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 320 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 320 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 1 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| тегло | 0,083 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| за номер артикул | 550145 |
| тегло | 0,022 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой проводи | 1 |
| дължина | 320 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| дължина | 460 mm |
| брой проводи | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 270 mm |
| за OEномер | 01978503 |
| за OEномер | 1212126 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 64 g |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| дължина | 290 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 270 mm |
| брой контакти | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 0.080 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |