| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| стъпка на резбата | 1 mm |
| мярка на резбата | M 10 |
| тегло | 0,01 kg |
| за номер артикул | 330085 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| дължина | 661 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 13 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1014 Ом |
| съпротивление | 146 Ом |
| дължина | 700 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| дължина на кабела | 605 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | светлосин |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина на кабела | 565 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| мярка на резбата | 1/8"-27NPT |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| цвят | бял |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 625 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,078 kg |
| за номер артикул | 550063 |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 3 |
| височина | 34,5 mm |
| дължина на кабела | 280 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0.075 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 625 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |