| тегло | 0,005 kg |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| дължина на кабела | 605 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| дължина на кабела | 565 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |