| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 850 Ом |
| тегло | 0,035 kg |
| Съпротивление от | 800 Ohm |
| дължина на кабела | 828 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| височина | 36 mm |
| съпротивление | 780 Ом |
| за номер артикул | 550003 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 850 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 36,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| дължина | 800 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| цветна маркировка | син |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 780 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 574 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| Диапазон на измерване от | 0 kPa |
| Диапазон на измерване до | 120 kPa |
| диапазон на измерване от | 0,4 V |
| Диапазон на измерване до | 4,5 V |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,024 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 574 mm |
| наличен MAPPкод |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 0,11 bar] о |
| налягане | 3,07 bar] д |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 0,11 bar] о |
| налягане | 3,07 bar] д |
| брой на полюсите | 4 |
| дължина | 930 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| съпротивление | 850 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,045 kg |
| дължина | 870 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,023 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 810 mm |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 293 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | 550732 |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| цвят | черен |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 7,4 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| дължина | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 7,4 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| ламбдасонда | широко лентова ламбда сонда |
| дължина | 500 mm |
| брой контакти | 6 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 530 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 223 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 2 |
| изпускателна система | пред катализатор |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| дължина на кабела | 160 mm |
| обща дължина | 335 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| дължина | 550 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой проводи | 5 |
| брой контакти | 5 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| тегло | 0,126 kg |