| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина на кабела | 828 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 800 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 574 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| Диапазон на измерване от | 0 kPa |
| Диапазон на измерване до | 120 kPa |
| диапазон на измерване от | 0,4 V |
| Диапазон на измерване до | 4,5 V |
| дължина | 574 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| дължина | 930 mm |
| наличен MAPPкод |
| за номер артикул | 550732 |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| налягане | 0 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| цвят | черен |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 3 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 2 |
| изпускателна система | след катализатора |
| брой на полюсите | 2 |
| изпускателна система | пред катализатор |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | L-форма |
| дължина на кабела | 1070 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | извит |
| дължина на кабела | 390 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |