| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 828 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| мярка на резбата | 9 mm |
| дължина | 800 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 574 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,024 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 574 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 930 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 870 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,023 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| за номер артикул | 558128 |
| брой контакти | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на полюсите | 5 |