| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| брой на полюсите | 1 |
| стъпка на резбата | 1 mm |
| мярка на резбата | M 10 |
| тегло | 0,01 kg |
| за номер артикул | 330085 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1090 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 560 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1170 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 635 mm |
| брой контакти | 2 |