| дължина | 63 mm |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 63 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| дължина | 63 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| IDизпълнение на щекера | green |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-923 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 850 Ом |
| тегло | 0,035 kg |
| Съпротивление от | 800 Ohm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 510 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,1 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| височина | 36 mm |
| съпротивление | 780 Ом |
| за номер артикул | 550003 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 850 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 36,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| цветна маркировка | син |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 455 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,060 kg |
| тегло | 0,022 kg |
| цвят | син |
| за номер артикул | 550002 |
| височина | 28 mm |
| цвят | сив |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 850 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,060 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 452 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| дължина | 490 mm |
| дължина | 452 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 452 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| Съпротивление от | 990 Ohm |
| съпротивление до | 1210 Ohm |
| дължина на кабела | 452 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 223 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 150 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| тегло | 3,5 kg |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 150 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| тегло | 3,5 kg |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |