| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | син |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | черен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| вид на експлоатация | електрически |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 57 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 57 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 57 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.013 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 2700 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| съпротивление | 2700 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 39,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 57 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 455 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| цвят | сив като дим |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,060 kg |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 2,3 kОм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-933 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,060 kg |
| цвят | сив като дим |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 452 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 502 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 502 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| дължина на кабела | 385 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| дължина | 490 mm |
| дължина | 452 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 452 mm |
| дължина | 400 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,072 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 276 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 276 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| брой контакти | 3 |
| ограничение за производител | 6PU 009 121-131 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| брой контакти | 3 |
| ограничение за производител | 6PU 009 121-131 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 69 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 69 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 400 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,072 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| Съпротивление от | 990 Ohm |
| съпротивление до | 1210 Ohm |
| дължина на кабела | 452 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| брой контакти | 3 |
| ограничение за производител | 6PU 009 121-931 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| брой контакти | 3 |
| ограничение за производител | 6PU 009 121-931 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,516 V |
| напрежение до | 4,775 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,516 V |
| напрежение до | 4,775 V |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 150 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| тегло | 3,5 kg |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 150 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| тегло | 3,5 kg |
| цвят | черен |