| цвят | черен |
| мярка на резбата | 3/8"-18NPTF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,04 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330117 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| мярка на резбата | 3/8 x 18 NPT |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8 x 18 NPT |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8 x 18 NPT |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8 x 18 NPT |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| тегло | 0,85 kg |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 455 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,060 kg |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| височина | 26,5 mm |
| цвят | черен |
| тегло | 0,096 kg |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550126 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,060 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 452 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8-18NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2700 Ом |
| съпротивление | 311 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8-18NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2700 Ом |
| съпротивление | 311 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 26,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| дължина | 490 mm |
| дължина | 452 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 452 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| Съпротивление от | 990 Ohm |
| съпротивление до | 1210 Ohm |
| дължина на кабела | 452 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| налягане | 18500 Pa] о |
| налягане | 200000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,75 V |
| брой контакти | 3 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 150 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| тегло | 3,5 kg |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 150 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| тегло | 3,5 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-671 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |