| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1014 Ом |
| съпротивление | 146 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |