| брой на полюсите | 1 |
| стъпка на резбата | 1 mm |
| мярка на резбата | M 10 |
| тегло | 0,01 kg |
| за номер артикул | 330085 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1014 Ом |
| съпротивление | 146 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,13 kg |
| съпротивление | 800 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| ламбдасонда | неотопляем |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 200 mm |