| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 1 |
| стъпка на резбата | 1 mm |
| мярка на резбата | M 10 |
| тегло | 0,01 kg |
| за номер артикул | 330085 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1014 Ом |
| съпротивление | 146 Ом |
| външна резба | 16 mm |
| външна резба | 16 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSP |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| външна резба | 1/8" BSPT mm |
| размер на ключ | 13 |
| дължина на кабела | 280 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 296 Ом |