| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 13 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| брой на полюсите | 1 |
| стъпка на резбата | 1 mm |
| мярка на резбата | M 10 |
| тегло | 0,01 kg |
| за номер артикул | 330085 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1014 Ом |
| съпротивление | 146 Ом |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина | 1170 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,218 kg |
| дължина на кабела | 1090 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,035 kg |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 560 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабел | 1,17 m |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1170 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| дължина | 1170 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,132 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 1170 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,132 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 635 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 635 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 64 g |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 635 mm |
| брой контакти | 2 |