| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| дължина на кабела | 825 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| за номер артикул | 550613 |
| височина | 24 mm |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 51 mm |
| ширина | 26 mm |
| дебелина | 23 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| дължина на кабела | 835 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| мярка на резбата | 9 mm |
| дължина на кабела | 730 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 0,11 bar] о |
| налягане | 3,07 bar] д |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 0,11 bar] о |
| налягане | 3,07 bar] д |
| брой на полюсите | 4 |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 40 mm |
| дебелина | 24 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 40 mm |
| дебелина | 24 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 338 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой контакти | 5 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |