| за номер артикул | 330757 |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| дължина на кабела | 825 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| дължина на кабела | 835 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| мярка на резбата | 9 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| дължина на кабела | 700 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 900 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 900 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 900 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 350 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| дължина на кабела | 700 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| брой контакти | 3 |
| съответства на цвета на оригиналната част | антрацит |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 360 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 373 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 253000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| за OEномер | 6238084 |
| за OEномер | 9117763 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на жичките (проводници) | 7 |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,377 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| брой контакти | 7 |
| за номер артикул | 450011 |
| дължина на кабела | 63 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-511 |