| дължина | 61 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 61 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,023 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,025 kg |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | син |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 730 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 706 mm |
| дължина на кабела | 825 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на щекер | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на щекер | сив |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| дължина на кабела | 835 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 730 mm |
| дължина на кабела | 700 mm |
| дължина | 813 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,105 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 900 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 900 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 900 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| за номер артикул | 560034 |
| дължина на кабела | 610 mm |
| брой контакти | 2 |
| височина | 28 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| съпротивление (мегаом) | 11,9 |
| за номер артикул | 550732 |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| дължина на кабела | 700 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| за номер артикул | 560034 |
| дължина на кабела | 625 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| височина | 28 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| дължина | 813 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 813 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 3 |
| изпускателна система | за МПС с фабричен филтър за твърди частици |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой проводи | 2 |
| налягане | 4000 Pa] о |
| налягане | 122000 Pa] д |
| за номер артикул | 550565 |
| брой контакти | 3 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 560 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на датчика | ротационен датчик |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| вид на датчика | ротационен датчик |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 85 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 35 mm |