| точка на (пре)включване | 120 °C |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| IDизпълнение на щекера | Grey Plug |
| дължина на кабела | 450 mm |
| Съпротивление от | 250 Ohm |
| брой контакти | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | VALEO666 |
| тегло | 0,05 kg |
| контролен знак за преглед | VALEO669 |