| мярка на резбата | M14x1.25 |
| дължина на кабела | 900 mm |
| съпротивление | 240 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| IDизпълнение на щекера | Grey Plug |
| дължина на кабела | 450 mm |
| Съпротивление от | 250 Ohm |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| съпротивление | 240 Ом |
| дължина на кабела | 280 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 900 mm |
| съпротивление | 240 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 370 mm |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 315 mm |
| технически информационен номер | 3 Fili |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 370 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| изпускателна система | пред катализатор |
| брой проводи | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина | 290 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 0.073 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 80 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| да се замени след км | 50000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | неотопляем |
| изпускателна система | пред катализатор |
| брой проводи | 3 |
| дължина | 375 mm |
| дължина | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой проводи | 3 |
| дължина | 375 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 245 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 235 Ом |
| тегло | 0.093 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |