| мярка на резбата | 20 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.012 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| дължина на кабела | 625 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 653 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 700 Ом |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560125 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,025 kg |
| височина | 47 mm |
| съпротивление | 650 Ом |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550631 |
| дължина на кабела | 622 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 770 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 47 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 622 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,052 kg |
| за номер артикул | 550044 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 622 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 6 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 6 |
| брой контакти | 6 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-121 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |