| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цветна маркировка | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,11 kg |
| съпротивление | 250 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| цвят | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с щекер |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 14900 Pa] о |
| налягане | 995000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,25 V |
| напрежение до | 4,75 V |
| алтернативен ремонтен комплект | 6PU 009 163-641 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 290 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със специфичен за автомобила адаптер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с техническа документация |
| съдържа повече артикули като ОЕкомплект (Art.Nr.) | 6PU 009 163-651 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 290 Ом |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 33,8 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 44,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 42,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 25,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| паспортно напрежение | 12 V |